3a

Cathrine Lærche

Celia Soteras Iversen

Christine Nørregaard Fogt

Christoffer Fjeldsæter Nielsen

Dijana Jonjic

Elisa Gronemann

Heba Saad Mejbas Al-Badri

Jacob Beyer Madsen

Jonas Lysbjerg Frandsen

Karoline Lunde

Katja Malmkvist Hansen

Kristine Wolff Kristensen

Lærke Stræde Spile

Marco Hansen Pace

Mie Holm Nielsen

Peter Tobias Juul Jørgensen

Roar Hedebo Hansen

Sofie Lehmkuhl

Trine Marja Kaarina Villarino

Trine Stroger

3b

Aileen Kolosowska Mose Hansen

Anna Sofie Lamm Larsen

Astrid Kjemtrup Buhrkall

Charlotte Bay Pettersson

Ida Stæhr Lorenzen

Jannick Rottwitt

Jesper Severin Nielsen

Julie Maria Petersen

Kristian Skov Rasmussen

Line Dupont Larsen

Maiken Robstad Jensen

Maja Renbo Petersen

Marie Høgh Grønhøj

Marie Ploug Almlund

Millanne Rævdal

Nadia Balsby Smidt

Rikke Grube Kabbel

Sofie Amalie S Christensen

Tine Elkjær-Larsen

Trine Bruun Frederiksen

3c

Anja Thomassen

Asbjørn Zachariassen Hegelund

Cecilie Højgaard Frausig

Jeanette Møhring Petersen

Jill Simone Poulsen

Karan Singh Mahal

Kristian Kjær Jørgensen

Kristina Gosvig

Louise Ravn Uberg

Mads Gitz Thingholm

Majura Thayapharan

Maria Ehs Nielsen

Martin Berg Klenow

Martin Bode Mortensen

Mikkel Olav Engen

Mikkel Stig Nielsen

Mujtaba Alamyar

Nanna Emilie Møller Hansen

Nicas Engelbrecht Korsholm

Niels Frahm Vilhelmsen Carlsen

Rasmus Højkilde Iversen

Sayed Edris Sadat

Signe Greve

Signe Steenstrup Jensen

3d

Aldis Ninna Asgeirsdottir

Anna Bothe Jensen

Anne With Mikkelsen

Camilla Eithz Pedersen

Carina Duelund Hald

Helle Isabella Poulsen

Josephine Marie Øenholt Clemmensen

Karoline Dyrløv

Katrine Elnegaard Hansen

Kirstine Damgaard Nielsen

Laura Ghawsi

Line Brøgger Slot

Line Jeppesen Dyrendal

Louise Birch Dyrehauge Mortensen

Maria Cecilie Alsøe Barington

Martin Møller Andersen

Monica Madsen

Nanna Bjerrum Larsen

Olivia Winther-Sørensen

Rikke Kjeldbjerg Bak

Simon Bruntse Andersen

Sine Stylsvig Nielsen

3e

Adiel Javed Raja

Alexander Schwitzer Christensen

Belinda Urban Meyer

Camilla Nielsen Wacher

Camilla Wetke Henriksen

Else Marie Hasle Henriksen

Jakob Kristian Pedersen

Johan Sunekær Nielsen

Jonas Christian Rasmussen

Jonas Panduro Skærlund

Josefine Haugaard Buthler

Josephine Diamant Hein

Josephine Rosager Thorø

Julie Thing Kubstrup

Julie Østergaard Dideriksen

Laust Berg

Lise Speyer Schønemann

Maria Kreutzmann Hansen

Matias Eithz Jørgensen

Mette Falk Kristensen

Mette Larsen

Mikkel Christoffersen

Mikkel Enghard Hansen

Nick Busch Hansen

Rasmus Jacobsen

Simon Apadana

Simon Landtved Rasmussen

Sofie Lunde Meyer

Søren Stærke

Thomas Christian Kroghave

Trine Ruby Povlsen

3f

Anna Schjøtt Hansen

Annika Fentz Johansen

Cecilie Schandorff Faurbye

Christoffer Bovbjerg Jensen

Enock Mwandila

Isabella Møller

Julie Vindeløv Christensen

Karina Hansen

Maiken Bianca Steen

Maj Dam Lind

Maria Louise Jakobsen

Martin Frost Jakobsen

Matilde Kærgaard Nielsen

Maya Juel Ladewig Andersen

Nanna Lindegård Watson

Patrick Massahi

Pernille West Thrane Larsen

Rikke Irene Nymark

Sara Amanda Amstrup Jensen

Sarah Bech Lundegaard

Sarah Hoffmann Nielsen

Simon Lønborg Rasmussen

Simone Meier Jørgensen

Tobias Locher Vinsten

Trine Kromann Andreasen

Zenia Dinesen

3j

Andreas Christensen

Camilla Louise Husted

Cecilie Mark Dalhøj

Charlotte Mandrup Hansen

Dariusz Paknia

Ditte Busk Simonsen

Gamze Øz

Isabella Sofie Nielsen

Jørgen André Justesen

Karl Bertil Kaasner Olsen

Kathrine Kruse Jørgensen

Kia Kathrine Kajberg Smidt

Louise Wolff Eriksen

Mette Christensen

Mette Westersø Nielsen

Mia Lindholm Nielsen

Mia Sylvester Augustinus

Mie Bohn Trankjær

Mikela Celine Bech

Pernille Grauslund

Sabrina Madsen

Sandra Bjergmann Mortensen

Sara Bakke

Simon Blouner Hansen

Thomas Gudomlund Dinesen

Trine Skov Madsen